DentOnline
روش‌های پرداخت

1- پرداخت از طریق درگاه اینترنتی
همگی کاربران دنت آنلاین می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی بانک پاسارگاد هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود.

- چگونگی پرداخت اینترنتی:
کاربران محترم می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.

الف- شماره 16 رقمی کارت
این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است.

ب- رمز خرید اینترنتی یا رمز پویا
برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز پویای (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.
رمز پویا با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد. برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز پویا، رمز خود را انتخاب کنید.

ج- کد CVV2
این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و... به صورت یک عدد 3 رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی 4 رقمی است.

ه- تاریخ انقضا

تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.

 

2- پرداخت کارت به کارت
همگی مشتریان فروشگاه دنت آنلاین می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق کارت به کارت، هزینه سفارش خود را پرداخت و در قسمت پرداخت در سبد خرید ثبت کنند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توان از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده کرد. برای راحتی خریداران پس از وارد شدن به مرحله ثبت اطلاعات پرداخت، سفارش شما به صورت "سفارش منتظر پرداخت"  ثبت شده و تا 48 ساعت منتظر پرداخت خواهد بود. شما می توانید از سایت خارج شده و هزینه سفارش را از طریق دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی و یا اپلیکشن های بانکی پرداخت نموده و سپس دوباره وارد سایت شده و از طریق بخش "پیگیری سفارش" ( بالای صفحه سایت در سمت چپ ) اطلاعات واریزی خود را ثبت نمایید.

 

3- پرداخت اعتباری و قسطی (به زودی)