DentOnline
راهنمای عضویت و تایید حساب کاربری

به دلیل حساسیت محصولات سلامت محور نظیر دارو، مواد و تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی طبق قوانین وزارت بهداشت، سازمان غذا و دارو و اداره کل تجهیزات پزشکی ثبت سفارش محصولات سلامت محور عمومی تنها برای افراد بالای ۱۸ سال و پس از احراز هویت و ثبت سفارش لوازم و تجهیزات تخصصی پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی و بیمارستانی تنها برای صاحبان حرف پزشکی امکان پذیر می باشد. به همین دلیل جهت حفظ سلامت مردم در برابر سودجویان دسترسی کامل به امکانات و خرید از طریق فروشگاه اینترنتی دنت آنلاین فقط برای افراد دارای صلاحیت با احراز هویت و تایید حساب کاربری امکان پذیر خواهد بود.

  استفاده از اطلاعات و مدارک شناسایی افراد دیگر به ویژه دندانپزشکان و پزشکان به هر نحو (حتی دستیار، منشی و کارمند مطب)، جهت ثبت نام و یا در هر مرحله ای بر روی سایت دنت آنلاین ممنوع بوده و در صورت مشاهده به دلیل جعل عنوان و ... جهت پیگرد و برخورد قانونی از طریق مراجع ذی صلاح پیگیری های لازم انجام خواهد شد.

 

راهنمای ثبت نام
مرحله ۱: ثبت و تایید شماره همراه

  • ابتدا روی لینک ورود / ثبت نام در سمت چپ بالای صفحه کلیک نمایید.
  • شماره همراه خود را  ثبت نمایید و منتظر بمانید تا پیامک حاوی رمز یکبار مصرف برای شما ارسال شود.
  • رمز عبور خود را وارد کنید تا مرحله اول ثبت نام شما کامل شود.

 

* شماره همراه شما به منزله تایید هویت مجازی شما خواهد بود، بنابراین حتما شماره همراهی را وارد نمایید که به نام شخص شما باشد، بدیهی است در صورت وارد کردن شماره های متفرقه برای پیشگیری از سوء استفاده های احتمالی و صیانت از اطلاعات شخصی پزشکان و دندانپزشکان محترم امکان تایید حساب کاربری شما وجود نخواهد داشت.
** رمز عبور و اطلاعات ورود به سایت خود را در اختیار اشخاص دیگر (حتی منشی و کارمندان مطب) قرار ندهید. ترجیحا در محل های عمومی (کافی نت و...) از سایت استفاده نفرمایید و در صورت استفاده پس از اتمام كار، حتما از سایت خارج شوید.

 

مرحله ۲: وارد کردن مشخصات و الصاق مدارک

  • اکنون مشخصات خود را بر اساس کارت ملی در فیلد های مربوط وارد نمایید.
  • عکس کارت نظام پزشکی الصاق نموده، تیک موافقت با قوانین سایت را فعال و روی گزینه ثبت کلیک نمایید.

 

* برای ثبت حروف (نام و نام خانوادگی) از صفحه کلید فارسی و برای ثبت اعداد (کد ملی و کد نظام پزشکی) از صفحه کلید لاتین استفاده کنید.

 

پروفایل شما در کمتر از ۳ ساعت کاری بررسی و تایید خواهد شد. برای پیگیری فرآیند تایید حساب خود و یا اطلاعات بیشتر میتوانید با ما تماس حاصل فرمایید.

دنت آنلاین خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق روشهای ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.